Hakkımızda

Çok başarılı bir ürün,çok güzel bir beyazlık yakaladık hastada, üstelik daha ilk seansta! Hasta da çok memnun olduğu için 2 hafta ağzına asitli içececek sokmadı, beyazlığını kaybetmekten korkuyormuş ;-)

Misyonumuz diş hekimlerine en etkin diş beyazlatma hizmetini, en uygun fiyatla sunmaktır. En uzman diş beyazlatma ekipman ve malzemelerini, rekabet edilebilir fiyatlarla  piyasaya sunarak ve ayrıca pek çok kişinin tanımladığı gibi pazardaki en iyi müşteri hizmetini vererek bu amacımıza ulaşıyoruz.

Biz bir diş beyazlatma markasıyız. Uzmanlığımız bu konu üstünedir. Diğer diş malzemesi üreticilerinin aksine, sadece diş beyazlatma konusu ile uğraşıyoruz . Kendimize ait Ar-Ge departmanımızla, sektörde önder olarak, devamlı beklentilerin üzerinde olan yeni ürünler sunuyoruz. Ayrıca sizlere, ihtiyacınız olabilecek tüm teknik bilgiyi ve  pazarlama malzemelerini temin ediyoruz ve  başarılı beyazlatma uygulamaları yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Beaming White™; beyazlatma ışıklarından, değişik amaçlara yönelik farklı beyazlatma kitlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü beyazlatma ürünü ve ilgili ürünlere sahiptir. Işıklarımızı kendimiz  dizayn ediyoruz ve farklı tek ışıklarımız mevcuttur. Diş Hekim koltuğuna takılan ve yer kaplamayan yeni modelimiz Futura 2400 DENTAL‘i piyasaya sürdük.  Diş Hekim koltuğundan kolayca sökerek, muayenehanenizde farklı bir odaya taşıyabileceğiniz bu ışık sektörde bir ilktir. Ayrıca iBrite beyazlatma ışığı dizisini sunuyoruz. Tüm ışıklarımız, eskisinden daha iyi ve güvenilir olan, ısı verici, yeni nesil mavi LED ışıklarıdır.

Diş Hekim muayenehanelerinde yapılan beyazlatma uygulaması için %38 H2O2 ve ve ev uygulamaları için % 35 karbamit peroksit içeren kitlerimiz mevcuttur. Ev beyazlatma kitlerini istediğiniz  malzemelerden oluşacak şekilde özelleştirebiliriz. Emsal ürünlere göre en uygun fiyatları verebileceğimizi garanti ediyoruz. Ayrıca, Vita Belaching Guide’ın hemen hemen yarı fiyatına sattığımız, kendi diş beyazlatma rehberimiz olan Spectrum Bleaching Master‘ı oluşturduk. Jelimiz, FDA düzenlemelerine uygun olarak ABD’de üretilmektedir.

Sektördeki 1.000’in üzerinde beyazlatma lambasıyla, Beaming White™ ürünlerinin size uygun olabileceğinden emin olabilirsiniz. Referans ve başarı için ihtiyaç duyacağınız sıfıra yakın veya sıfır diş hassasiyeti ile birlikte en iyi sonuçları ve en iyi fiyatları garanti ediyoruz. Bunu şahsen onaylamanız için, ürünlerimizi denemeye karar vermenizi umarız.