Kontrol Listeniz

Ürün seçerken kullanabileceğiniz  genel bir kontrol listesi aşağıdaki gibidir:

  1. Üreticinin size 100% para iade garantisi verdiğine, müşteri hizmetlerinin hızlı ve sorun çözücü şekilde yaklaştığına emin olun. Birçok firma ürün iadesi kabul etmemektedir. Beaming White tüm dünyada Futura 2400® alan müşterilerine 7-gün %100 para iade garantisi verir, sorgusuz ve sualsiz.
  2. Türkiye’de Sanayi Bakanlığı kanunlarına göre 2 yıllık koruma altındasınız. Fakat gerçekten bu böyle mi? Yoksa çoğu zaman kullanıcı hatası denilerek geri mi çevriliyorsunuz? Beaming White dünya üzerindeki tüm alıcılarına Futura 2400® ürününde “amasız” 2-yıl garanti vermektedir, ve her ay düzenli 10 ofis kiti almaya devam ettiğiniz sürece bu garanti ay be ay uzamaktadır. Dolayısı ile pratikte, ayda ortalama 10 uygulama yapıyorsanız, lambalarımızda ömür boyu garantiniz vardır.
  3. Firmanın size gerçekten zaman ayırıp mal alımı öncesi detaylı bilgilendirme yapıp yapmadığını iyi irdeleyin. Bu durum satın alma sonrası alacağınız hizmetin bir ön göstergesi olabilir. Çoğu firma, gereğinden fazla sorulduğu düşünülen soruları savuşturmaya ve zamanını daha hızlı alım yapacak müşterileri aramaya adar. Biz her müşterinin özel bir ilgiyi hak ettiğini düşünürüz.
  4. Satın alım yaptığınız firmanın cihazı ve sürekli kullandığınız beyazlatma ürünlerini sürekli ve sağlık şekilde stokta tuttuğuna, ertesi gün teslimat imkanına sahip olduğuna emin olunuz.
  5. Üreticinizin özellikle bu tip ağız için ekipman ve beyazlatıcılarda Asya veya Çinli tamamiyle sağlık hijyenin uzak çalışan 3. dünya ülkelerinden menşeili olmadığına emin olunuz.
  6. Tek bir 15-20 dakikalık seansta tüm beyazlatma prosedürünü tamamladığını iddia edenlerden uzak durunuz. Beyazlatma için ofiste 45 dakika sürecek 3 seans ve sonrasında da en az 1 haftalık ev devam kiti gerçek ve uzun vadeli sonuçları sağlar.
  7. Size önerilen lambanın gerçek mavi led ışığı olmasına dikkat edin. Evde ve işyerlerinde gördüğünüz tip düz mavi led ampul kullananlardan sakınınız. Tıbbi mavi led ışık, soğuk ısı verir. Bu sayede hastalarınız ağız ve dudak çevresini aşırı hassasiyet yapan yanmalardan korur.  Ayrı standart dışı lambaların dalga boyları düzensizdir ve bu da beyazlatma prosesinde hızlandırıcı etkisini ortadan kaldırır ki, boşu boşuna ışığı hastaya vermiş olursunuz.