“Hızlı Beyazlatıyorum” iddiaları?

Bu sektörde sonuçlar en önemli şeydir. İyi sonuçlar veremiyorsanız, başarılı olamazsınız ve zaman içinde işinizi sonlandırmanız gerekir. Dünyadaki tüm farklılığı yaratan sonuçlardır.

“15 dakikada diş beyazlatıyoruz” sözlerinden sakınız. 2-3 diş beyazlatma seansı ile (15’er dakikalık) gerçekleştirilen profesyonel yöntemlere kıyasla, “Hızlı Beyazlatma” olduğu iddia edilen yöntemin sonuçları her zaman başarısızdır. Eğer daha önce dişlerinizi beyazlattıysanız, 15 dakikalık seans sonunda bazı sonuçlar elde edeceğinizi biliyorsunuzdur  ancak bu sonuçlar sadece diş gözeneklerinin açılması ile elde edilir ve etkileri uzun süreli olmayacaktır.

En iyi ve en uzun süreli sonuçları elde etmek için gerçekten de 2-3 seans profesyonel diş beyazlatma uygulaması almalısınız. Bunun sebebi beyazlatıcı maddenin diş minesini geçip, alttaki lekeli dentin tabakasına ulaşmasının zaman almasıdır. Dentin, dişlerinize doğal kemik veya beyaz rengi veren maddedir.

Beyazlamasını istediğimiz esas bölge burasıdır. Tek bir beyazlatma seansı uygularsanız gerçekte sadece diş minesini beyazlatmış olursunuz ve uzun süreli kalıcılık sağlayamazsınız. Dentini doğru bir şekilde beyazlatmak ve kalıcı sonuçlar elde etmek için profesyonel bir yöntemle, 15’er dakikalık 2 ila 3 seans beyazlatma yapmak gereklidir.

Sonuçların Önemi

Müşterilerinize en iyi beyazlatma sonuçlarını sağlamak sizin en önemli yatırımınız olacaktır çünkü memnuniyetlerini arkadaşlarıyla paylaşacaklar ve tavsiye edilmeniz size güvenilirlilik ve daha fazla müşteri sağlayacaktır. En iyi sonuçların elde edildiği bir diş beyazlatma işi başarılı olacaktır.

Bunu müşterilerimizden birinin örnek olayı ile canlandıralım. Bu şirket, 1.500.000 kişinin yaşadığı  bir şehirdeki alışveriş merkezinde yer almakta  ve kullanan herkesin  sektördeki en iyi sonuçları verdiğini belirttiği Advanced Kit’imizi kullanmaktadır. Bu kitin 16% hidrojen peroksit içeriği ile sektördeki en güçlü jel olduğunu ve müşterinin yanak tutucu takarak, jeli kendi kendine uyguladığını hatırlayın.

Müşterimiz olduğunuzda, örnekte bahsettiğimiz müşterimizin başarısının sırlarını sizlerle paylaşacağız ve sizin de başarılı olmanız için elimizden geleni yapacağız.