Fiyat Garantisi

Sektördeki en etkili ürünlere sahip olduğumuzun ve en iyi müşteri hizmeti sunduğumuzun garantisini veriyoruz. Bizi deneyin ve bunu siz de göreceksiniz. Sadece ürünlerimiz ve hizmetimiz bile daha fazla ödemenize değer ama daha fazla ödemeniz gerekmeyecek.

Size, en etkili ürünleri ve en uygun fiyatları sunarak, en yüksek değeri elde etmenizde kararlıyız. Sektörde gerçek düşük fiyat garantisini sadece biz veriyoruz. Diğerleri düşük fiyat garantisi verdiklerini iddia edebilir, ancak bize sorarsanız bu gerçek olamaz. Biz aracısız çalışmaktayız. Futura 2400™ ve Futura 2400 Dental™ modelleri, sözleşmeli olarak direkt bizim için üretilmektedir. Bu sebeple ve sektördeki en büyüklerden biri olmamızdan kaynaklanan satınalma gücümüzle, ürünlerimizi rakiplerimizin aracılara ödedikleri komisyondan daha ucuza mal edebiliyoruz ve bu tasarrufu direkt sizlere yansıtıyoruz. Bu nedenle de tüm kayda değer rakiplerimizden daha ucuzuz.

Bize herhangi bir Kuzey Amerika tedarikçisi tarafından üretilmiş emsal ürünlerle ilgili bir teklif veya fatura gönderin, size onların verdiklerinden daha uygun fiyat verelim. Yetkili şirketler tekliflerini her zaman yazılı olarak verir.

Buna rağmen, satınalma kararınızı sadece fiyata dayandırmanızı önermeyiz , çünkü bu tür bir karar yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Sektördeki bazı yetkisi olmayan satıcılar, işe yaramayan ürünleri inanılamayacak kadar ucuz fiyatlara satmaktadır. Bazı şirketler Çin’de üretilen (Amerikan malı olduğunu iddia etseler de), işe yaramaz jeller satmakta, ve insanları zehirleyip, sonrasında kanuni sıkıntılarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilmektedirler. 2008’de patlak veren ve bir çok bebeğin ölümüyle sonuçlanan Çin bebek maması skandalını hatırlayın. Jelin Amerikan malı olduğundan emin olun. Eğer çok ucuzsa muhtemelen Çin malıdır.

Sağduyunuzu kullanın. Size iyi ürünler satanlar olabilir ama satış öncesi veya sonrası hizmetleri yoktur. Önerimiz, satınalma kararınızı, diğer faktörlerden daha çok, müşteri hizmetlerine ve tedarikçiyle kendinizi hangi oranda rahat hissettiğinize dayandırmanızdır. Eğer başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi, dökümanı ve desteği alamıyorsanız bir kaç yüz lira kâr etmenin ne anlamı var? Bizden satın alırsanız hiç bir zaman hayal kırıklığına uğramazsınız.