Diş Hekimleri Ne Diyor?

“%16 Hidrojen Peroksit içeren ve %38 Hidrojen Peroksit ofis ürününü denedim ve çok başarılı buldum. Bu fiyat politikanız sayesinde artık çok daha uygun fiyatla beyazlatma yapabileceğim. Ayrıca %16′lık ürün hiç hassasiyet yapmadığı ve genç hastalarda da kullanılabildiği için tercih edeceğim. Fiyat avantajınız, istenenen sonucu veren ürününüzün çok tutulacağına işaret ediyor. Özellikle ortodonti konusunda uzmanlaşan hekimler %16 lık ofis ürününüzle çok başarılı sonuçlar alacaklar.”

Doç. Dr. Arzu Aykor, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul

“Üründen gayet memnunuz ve  beyazlatmada sürekli Beaming White ürünleri kullanıyoruz”.”

Dt. Funda Erciyas, İzdent, İzmir

“Hem beyazlatma ajanlarınızdan hem de LED lambanızdan çok memnunuz. Sürekli faydalanıyoruz. En önemlisi hastalarımız memnun ayrılıyorlar.”

Kocaelli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bakırköy, İstanbul

“Diş beyazlatmada sadece Beaming White kullanıyoruz ve çok memnunuz.”

Çamdibi Ağız & Diş Sağlığı Polikliniği, Bornova, İzmir

“Beaming White % 16 lık ofis tipi ile uygulama yapıyorum ve istediğim sonucu rahatlıkla elde ediyorum. Hassasiyet sorunu yaşanmıyor. Gönül rahatlığı ile beyaztlama yapmaya başladım.”
Dt. Ali Yıldıray Varol, Urla, İzmir

“Dün akşamki canlı seminerden sonra bugün kendi üzerimizde denedik. Gerçekten hiç hassasiyet yaşamadan sonucu aldık. İnşallah bol bol hasta gelecek ve biz de sizden bol bol kit alacağız.”

Dt. Özlem Gülbenli, İzmir

“Çok ama çok beğendim ürünü, ilk seansta istediğim beyazlığı yakaladım, sadece 2.seansta ton B2 den A1 e geldi. Hastam çok memnun ama ben daha da memnunum. Diş beyazlatmada Beaming White ile devam edeceğim.”

Dt. Eser Cilasun Kızılay / Ankara

“Çok başarılı bir ürün,çok güzel bir beyazlık yakaladık hastada, üstelik daha ilk seansta! Hasta da çok memnun olduğu için 2 hafta ağzına asitli içececek sokmadı, beyazlığını kaybetmekten korkuyormuş ;-)

Dt. Ruşen Ildız / Endomed Diş Kliniği / Çekirge / Bursa

“Ofis tipi ürün uyguladım, ürün gayet güzel,sonuçtan çok memnun kaldım.Hastanım evde devam etmesi açısından kalem ürünü ile takviyelendirdim, hastam da çok memnun.Diş beyazlatma konusunda sizinle devam etmek istiyorum.”

Dt. Sevgi Demir, Ankara

“Ofis tipi ürünü çok beğendik.İlk seansta istenen beyazlık yakalandı, bundan sonra Beaming White ile devam edeceğim.”

Dt. Efnan Keleşoğlu, Ankara

“Beaming White’ın %38 lik ofis kitini hastama uyguladım. Sonuç çok tatmin edici oldu. Artık Beaming White ile devam edeceğim.”

Dt. Nuri Güray Başeğmez, Antalya

“Hasta üzerinde rahat uyguladım. İlk seans itibari ile sonucu çok beğendim.”

Dt. Olcay Dilber, İzmir

“Beaming White ‘ı ilk kullandığımda 15 er dakikalık üç uygulama yaptım. Sonuç kesinlikle tatmin ediciydi. Memnunum ve bundan sonra kullanmaya devam edeceğim.”

Dt. Kenan Gelal, İzmir

“Beaming White profesyonel kiti ile beyazlatma yaptığım arkadaşlarda öncelikle çok başarılı sonuçlar aldığımı belirtmeliyim. Benim ve beyazlatma yapan diş hekimlerinin çoğunun kullandığı beyazlatma ürünüyle kıyasladığımda öncelikle hassasiyetin nerdeyse hiç olmaması dikkat çekiciydi ve ilk seans sonunda bile beyazlık çok daha etkindi. Ayrıca beyazlatma bitiminde hastaya verdiğim pekiştirme kalemi ile ‘inci gibi dişler’in uzun vadede daha kalıcı olmasını sağladık.Bu vesileyle mesleğime olan katkısından dolayı Beaming White’a tekrar teşekkür ederim.”

Dt. Özlem Özhan Yatar, İzmir

“Bana uygulanan sonuç çok başarılı! Bir dişhekimi olarak sonucu gerçekten çok beğendim, tavsiye ederim.”

Dt.Şükran Bakar, Bursa- TDB Fuarında  demo 15dk diş beyazlatma işlemi uygulandı